wp-statistics - en to fa translation catalogue (113 entries)

en: Added
fa: مقدار

en: value
fa: افزوده شد

en: Total Visit
fa: کل بازدیدها

en: Was
fa: مقدار

en: low value
fa: کم شد

en: Please Enter value!
fa: لطفا مقداری را وارد کنید!

en: Access is Denied!
fa: دسترسی غیرمجاز!

en: Thanks for your report!
fa: با تشکر از گزارش شما!

en: An error has occurred!
fa: خطایی رخ داده است!

en: Error! Please Enter all field
fa: خطا! لطفا همه فیلدها را پرکنید

en: deleted!
fa: پاک‌شد!

en: All plugin data is deleted
fa: تمامی اطلاعات افزونه پاک شد

en: Disable plugin
fa: افزونه را غیرفعال کنید.

en: plugin options have been deleted
fa: گزینه‌های افزونه قبلا پاک شده‌اند

en: WP-Statistics
fa: آمارگیر

en: Show site stats in sidebar
fa: نمایش آمار سایت در ابزارک

en: User Online
fa: کاربران حاضر

en: Today Visit
fa: بازدید امروز

en: Yesterday Visit
fa: بازدید دیروز

en: Week Visit
fa: بازدید هفته

en: Month Visit
fa: بازدید ماه

en: Years Visit
fa: بازدید سال

en: Search Engine reffered
fa: ورودی موتورهای جستجوگر

en: Total Posts
fa: کل نوشته‌ها

en: Total Pages
fa: کل برگه‌ها

en: Total Comments
fa: کل دیدگاه‌ها

en: Total Spams
fa: کل جفنگ‌ها

en: Total Users
fa: کل کاربرها

en: Average Posts
fa: میانگین نوشته‌ها

en: Average Comments
fa: میانگین دیدگاه‌ها

en: Average Users
fa: میانگین کاربرها

en: Last Post Date
fa: تاریخ به‌روزشدن سایت

en: Name
fa: نام

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Yesterday visit
fa: بازدید دیروز

en: Select type of search engine
fa: انتخاب نوع موتورجستجو

en: Google
fa: گوگل

en: Yahoo!
fa: یاهو!

en: Bing
fa: بینگ

en: All
fa: همه

en: Type date for last update
fa: نوع تقویم برای آخرین به‌روزرسانی

en: English
fa: میلادی

en: Persian
fa: شمسی (فارسی)

en: Plugin home page
fa: خانه‌ی افزونه

en: WP-Statistics not enabled! Please go to <a href="%s">setting page</a> and enable statistics
fa: افزونه آمارگیر غیرفعال است! برای فعال کردن آن به <a href="%s">صفحه تنظیمات</a> آمارگیر مراجعه کنید

en: Statistics
fa: آمار بازدید

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Stats Log
fa: گزارش آمارها

en: Users Online
fa: کاربران حاضر

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa: شما مجوز کافی برای مشاهده‌ی این قسمت را ندارید.

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Enable Statistics
fa: آمارگیر فعال شود

en: Yes
fa: بله

en: Statistics are enabled.
fa: آمارگیر فعال است.

en: Statistics are disabled!
fa: آمارگیر غیرفعال است!

en: General configuration
fa: پیکربندی عمومی

en: Show decimals number
fa: نمایش اعداد به‌صورت اعشاری

en: Show number stats with decimal. For examle: 3,500
fa: نمایش اعداد آمارگیر به‌صورت اعشاری. برای مثال: 3،500

en: Show stats in menu bar
fa: نمایش آمار در منوبار

en: Show stats in admin menu bar
fa: نمایش آمار در منوبار مدیریت

en: Daily referer of search engines
fa: روزانه بودن ورودی موتورهای جستجو

en: Can be calculated daily or total search engines
fa: ورودی موتور جستجو را روزانه یا کلی محاسبه می‌کند

en: Check for online users every
fa: زمان بررسی برای محاسبه کاربران آنلاین هر

en: Second
fa: ثانیه

en: Time for the check accurate online user in the site. Default: %s Second
fa: زمان برای بررسی دقیق کاربران حاضر در سایت. پیش‌فرض %s ثانیه است

en: Increase value of the total hits by
fa: افزایش مقدار به بازدید‌های کل

en: Done
fa: انجام

en: Your total visit sum with this value
fa: کل بازدیدها با این مقدار جمع می‌شود

en: Reduce value of the total hits by
fa: کاهش مقدار از بازدید‌های کل

en: Your total visit minus with this value
fa: کل بازدیدها از این مقدار کم می‌شود

en: Number item for show Statistics
fa: تعداد آیتم برای نمایش آمار

en: Default 5
fa: پیش‌فرض 5 است

en: Number for submit item in Database and show that
fa: تعداد برای ثبت آیتم‌های آمار در پایگاه‌داده و نمایش آن

en: Coefficient per visitor
fa: ضریب محاسبه هر بازدیدکننده

en: Default 1
fa: پیش‌فرض 1 است

en: For each visitor to account for several hits.
fa: تعداد محاسبه برای هربازدیدکننده.

en: Live Statistics configuration
fa: پیکربندی بازدید لحظه‌ای

en: Refresh Stats every
fa: تازه‌کردن آمار هر

en: Second(s)
fa: ثانیه

en: Recommended
fa: پیشنهاد میشود

en: To reduce pressure on the server, this defaults to 10 sec
fa: به‌دلیل فشار برروی سرور، پیشنهاد می‌شود برروی زمان بالا تعیین شود. پیش‌فرض 10 ثانیه است.

en: Pagerank configuration
fa: تنظیمات رتبه‌بندی

en: Your url for Google pagerank check
fa: آدرس شما برای بررسی رتبه‌بندی گوگل

en: If empty. you website url is used
fa: اگراین قسمت خالی باشد، از آدرس اصلی سایت استفاده می‌کند

en: Your url for Alexa pagerank check
fa: آدرس شما برای بررسی رتبه‌بندی الکسا

en: Update
fa: به‌روز رسانی

en: This plugin created by %s from %s and %s.
fa: این افزونه توسط %s از گروه %s و %s ساخته شده است.

en: Plugin translators
fa: مترجم‌های افزونه

en: Language
fa: زبان

en: by
fa: توسط

en: for translate language files. please send files for
fa: لطفا فایل‌های ترجمه را به ایمیل روبرو ارسال کنید

en: Show Functions
fa: نمایش تابع‌ها

en: Report Problem
fa: گزارش مشکل

en: User Online Live
fa: کاربران آنلاین زنده

en: Total Visit Live
fa: کل بازدیدها زنده

en: Total Feedburner Subscribe
fa: تعداد مشترک‌های فیدبرنر

en: Google Pagerank
fa: رتبه گوگل

en: Alexa Pagerank
fa: رتبه الکسا

en: Hide
fa: مخفی

en: Your Name
fa: نام شما

en: Description Problem
fa: توضیحات مشکل

en: Send Problem
fa: ارسال گزارش

en: Unistall plugin
fa: پاک‌سازی پلاگین

en: Delete all data, including tables and plugin options
fa: پاک‌کردن تمامی اطلاعات از قبیل جدول افزونه در پایگاه‌داده و گزینه‌های افزونه

en: Uninstall
fa: پاک‌کردن

en: Stats weblog
fa: آمار سایت

en: No
fa: شماره

en: IP
fa: آی‌پی

en: Time
fa: زمان

en: Referred
fa: هدایت شده

en: Agent
fa: مشخصات مرورگر

en: Not Found!
fa: چیزی یافت نشد!
